O nas

Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni to zespół doświadczonych prawników zarówno w obsłudze klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Nasi prawnicy zdobywali  wiedzę na polskich oraz zagranicznych uczelniach. Obecnie wykonują zawód adwokata albo radcy prawnego.

Działalność Kancelarii koncentruje się na obsłudze prawnej przedsiębiorców, służąc im pomocą w  rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów prawnych. Mając na uwadze potrzeby klientów, współpracujemy ze specjalistami, w tym również biegłymi sądowymi, z zakresu m.in. wyceny przedsiębiorstw, wyceny nieruchomości, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie oraz kreatywnie, mając na uwadze dziedzinę, w której funkcjonuje nasz Klient.

Świadczymy również usługi na rzecz Klientów indywidualnych rozwiązując dla nich zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, w tym rodzinnego oraz spadkowego, jak i w zakresie innych dziedzin prawa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zlecających nam sprawy o wysokie kwoty, posiadamy wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na kwotę ponad pięciu milionów złotych.